KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16846093

nr 1684 6093

Bengt Olson

(f. 1930), Sverige

Signerad, akvarell, daterad - 578,45x36 cm, yttermått inklusive ram: 62x54 cm

Bengt Olson, svensk målare, grafiker och skulptör född 1930 i Kristinehamn.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 3 mars 2025
kl 18:57:00

Bengt Olson

Läs mer om Bengt Olson