KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16846093
nr 1684 6093
Bengt Olson
(f. 1930), Sverige
Signerad, akvarell, daterad - 578,45x36 cm, yttermått inklusive ram: 62x54 cm
Bengt Olson, svensk målare, grafiker och skulptör född 1930 i Kristinehamn.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 mars 2025
kl 18:57:00
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
Bengt Olson
Läs mer om Bengt Olson